Müşteri Hizmetleri

İade Politikası & Prosedürleri


Vermiş olduğunuz siparişinizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Hijyenik nedenlerden dolayı ürünün formülünde herhangi bir bozukluk bulunmadığı sürece iade kabul etmemekteyiz. Ürün bozuk veya hasarlı ulaştığı takdirde iade yapmak için lütfen Müşteri Hizmetleri'ne ulaşarak iade talebinde bulununuz. İade ile birlikte mutlaka faturanızın bir kopyasınıda göndermeniz gerekmektedir. İade edilen ürünün teslimatıyla ilgili kayıp yada yaşanan sorunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. İade edilecek ürünün orijinal halde geri gönderimi Jo Malone London Online tarafından karşılanır. İade ürünler, iade merkezine ulaştıktan sonra gerekli para iadesi işlemi yapılır. Ürün iade merkezine ulaşmadan önce para iadesi gerçekleşememektedir.


Ürün iadesini kabul edebilmemiz için ürün formülünde bozukluk veya hasarlı teslimat olmalıdır. Onun dışındaki nedenlerden dolayı iade kabul edilmemektedir.


Bu politika, internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir,mağazalardan yapılan alışverişleri kapsamamaktadır.


Online üzerinden alınan ürünlerin iadelerinin Jo Malone London standlarından gerçekleştirilemediğini ve değişimlerinin yapılamadığı unutulmamalıdır.


İade Talimatları

Daha fazlası için lütfen Müşteri Hizmetlerimize ulaşın.