Çalışanlarımız ve İş Yerimiz


Jo Malone London'da kendimizi her zaman nezaketin her şeyden önemli olduğu bir aile olarak düşündük. Kapsayıcılığı ve çeşitliliği kucaklayan işbirliğine önem veren ve misafirperver bir işyerinde yaratıcılığı ve açıklığı geliştirmeye kararlıyız.

Aile desteği ve esnekliğe olan bağlılığımız, kadın liderliği savunuculuğumuz ve şirket içi mental sağlık girişimlerimizle çalışanlarımızın mental sağlığını korumaya ve kişisel gelişime odaklanmamız yoluyla ve ekiplerimizin refahını desteklemekten gurur duyuyoruz. Umudumuz, herkesin bireyselliğiyle kutlandığı bir topluluk yaratmaktır.

İyilik Taahhüdümüz

Nezaketten büyümüş bir işletme olmaktan gurur duyuyoruz. Cömertlik ruhu, olduğumuz ve yaptığımız her şeyin dokusunda örülür. Yaptığımız her ürün, ister kendinize bakmak ister başkasını için olsun, kişisel bakım göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Bunun ötesinde, topluluğumuz arasında tutarlı bir şekilde nezaket ve destek mesajları ilettiğimizden emin olmayı umuyoruz. Çünkü hepimizin biraz daha nezaketli olabileceğine  ve nezaketten başarının geldiğine gerçekten inanıyoruz.

Mental Sağlık


Jo Malone London ailesi olarak, vadettiğimiz şeyi uygulamayı amaçlıyoruz. Altı kişiden biri işyerinde mental sağlıkla ilgili sorunları yaşıyor. Yapılan araştırmalar, kullanılan izin günlerinin yaklaşık %12,7'sinin mental sağlık kaynaklı olduğunu gösteriyor.

*Mental sağlık hakkında yapılan bilgilendirici sohbetlerin, şefkatli ve kabul edici bir ortamın teşvik edilmesinin esas olduğuna inanıyoruz.

Aile Desteği ve Esneklik

Ailenin her şeyden önce geldiğine inanıyor ve bunu korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çalışanlarımızın iş ve aile yaşamının günlük taleplerini dengeleyebilmeleri için, sürekli olarak aile dostu politikalar ve esnek çalışma fırsatları geliştirmeye ve gözden geçirmeye çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımız Lifeworks'e erişebilir; kişisel ve profesyonel sorunları yönetmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir sağlıklı yaşam programı. Bu girişim, tüm çalışanlarımıza stresle başa çıkma, zihinsel sağlığı yönetme, finansal endişelerle başa çıkma ve çocuklarıyla daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olacak kaynaklar sağlayarak ebeveynleri destekleme konusunda destek sağlar.

Küresel düzeyde kapsayıcılığı teşvik etmek ve çeşitliliği kutlamak için sayısız girişim sunmaktan gurur duyuyoruz. Bir dizi Çalışan Kaynak Grubunu (ERG'ler) desteklerken, herkesi kutlayan ve memnuniyetle karşılayan bir kültürü teşvik etmek için bire bir eğitimler ve e-öğrenme karışımı yoluyla eğitim sağlıyoruz. Bunlar tipik olarak cinsiyet, ırk, etnik köken, cinsel yönelim veya ebeveynlik gibi bir yaşam evresi gibi ortak bir sosyal kimlik etrafında şekillenen önemli bir bileşendir. Her ERG, üyeler için profesyonel gelişim fırsatları sağlar, hayırsever bir amaca katkıda bulunur ve daha geniş iş hedefleriyle uyumlu hale gelerek, birbirimizi dinlerken ve desteklerken gelişmeye devam eden bir şirket olarak kalmamızı sağlar.

Daha Fazlasını Keşfedin


Sürdürülebilir Uygulamamız

Doğal dünya sonsuza kadar ilham kaynağımız olacak ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışırken onu korumada rol oynamayı umuyoruz.