Céline Roux, sonsuz bir favori olan English Pear & Freesia'yı anlatıyor

English Pear & Freesia

Daha Fazlasını Keşfedin

English Pear & Freesia

Céline Roux, sonsuz bir favori olan English Pear & Freesia'yı anlatıyor"English Pear & Freesia Jo Malone London'a katıldığımda üzerinde çalıştığım ilk kokuydu, bu yüzden kalbimde özel bir yeri var. Koku geliştirme çalışmaları sırasında New York'tan Londra'ya yeni taşınmıştım ve birden kendimi farklı bir şehirde İngiliz bahçelerini ve romantik şairleri keşfederken buldum. English Pear & Freesia, yazın sonbahara dönüştüğü anda, bir İngiliz meyve bahçesinin büyüleyici çekiciliğiyle ilgilidir. Sulu, olgun armutlarla dolu meyve ağaçlarının görüntüsünden ve ayrıca büyük İngiliz şair John Keats'in yılın bu büyülü zamanında olgunlaşmış meyve ve çiçeklerden bahseden 'To Autumn' şiirinden ilham aldık. " diye açıklıyor Céline.

‘İnanılmaz derecede çağrıştırıcı: kokladığınız anda sizi bir İngiliz meyve bahçesine götürüyor.'

Bunun sonucunda, altın rengi güneş ışığına batmış meyve bahçelerinden ilham alan bir Cologne oluşur.‘English Pear & Freesia'daki armut notası; İngiltere'de yetişen ve mükemmel bir İngiliz armudu olan Kral William Armutu'nun, meyve bahçesinin taze çekiciliğine sahiptir. Kral William Armutu belirgin bir çan şekline sahiptir ve olgunlaştığında muhteşem bir kızarmış altın rengine dönüşür. El değmemiş beyaz frezyalar ise çiçek arkadaşlarıdır. Bu çiçekleri her zaman çok büyüleyici bulmuşumdur; kavisli yeşil sapların üzerinde saf bir beyazlıkla açarlar, güzel kokulu ve her zaman zariftirler. Bu yüzden İngiliz bahçelerinde, çiçekçilikte ve parfümde bu kadar favoridirler.’

Parfümün üst notasındaki armut, harika bir meyvemsilkte ve tatlılıktadır ; klasik ve ağır çiçeklerden ziyade, kır çiçeklerinde daha yaygın olan bir inceliğe sahip beyaz frezyalarla yumuşatılmıştır. Parfümün derinlerindeki amber ve paçuli, şehvetli bir dokunuş katıyor: ağır bir koku olarak değil, rahatlık ve uzun ömür sağlamaya yetecek kadar... Frezyanın kalbinde,modern bir chypre (turunçgil üst notalarından oluşan bir anlaşma) gibi hissettiren, çiçeksiliği güçlendiren, meyve ve çiçekleri sıcak ve rahatlatıcı bir baz üzerinde birleştiren bir gül dokunuşu var, ”diyor Céline.

Bu bir Jo Malone London kokusu olduğu için Jo Malone London karakterine sahiptir: "İnanılmaz derecede çağrıştırıcı: kokladığınız anda sizi bir İngiliz meyve bahçesine götürüyor. Alışılmadık ana bileşen kombinasyonları kullanarak, beklenmeyene olan sevgimizi takip ediyor. Bilindiğimiz tazelik ve zarafete sahip." Ve ilk geliştirilmesinden bu yana, 10 yıl boyunca, sıkı bir favori olmaya devam ediyor. "Tüm kokularımızın olmaya çalıştığı bir şey olan, çekici ve giyilebilir bir koku. Tatlı, değerli ve eğlenceli. Evrensel zarafeti ve kendine özgü tazeliği nedeniyle yıllar boyunca popülerliğini koruduğuna inanıyorum. Benzersiz ve ayırt edici, ancak tuhaf bir şekilde de değil."

Yeni Global Marka Elçimiz Adwoa Aboah da aynı fikirde. Fotoğrafçı Tim Walker tarafından çekilen English Pear & Freesia kampanyasının yüzü olarak,bu büyüleyici kokudan kendisini resmen etkilenmiş biri olarak sayıyor.

Ürünleri İnceleyin