Cologne Intense

Değerli Bir Hikaye

Daha Fazlasını Keşfedin

Cologne Intense

Değerli Bir Hikaye

Cologne Intense diğer kokularımızdan daha zengin, daha derin ve daha yoğun olan, çekici ve güçlü kokulardan oluşan bir koleksiyondur. Uluslararası Parfüm Direktörü Céline Roux, "Yarattığımız kokuların çoğu İngiliz manzaralarından, geleneklerinden ve içeriklerinden ilham alıyor" diye açıklıyor. “Ancak Cologne Intense için ilhamı çok daha uzaktan alıyoruz. Başlangıç noktası olarak genellikle ritüellere, törenlere ve geleneklere baktık. İlham aldığımız tüm içeriklerle dolu, gizemli bir bahçeyi hayal etmeyi seviyorum: Hindistan’daki Arap yasemini, Madagaskar'daki vanilya veya Namib çölündeki mür. Hayal gücümüzü cezbeden içerikler ve kültürler ne olursa olsun, Cologne Intense kokuları sıcaklık, derinlik ve bir boyut sunar yine de Jo Malone London'ın bilinen saflığını ve doğallığını korur’

Yeni bir Cologne Intense yarattığımız her seferinde, içeriklerden olduğu kadar deneyimlerden de ilham alıyoruz. Jasmine Sambac & Marigold; Tamil Nadu'nun çiçek pazarlarına götürülmeden önce Arap yasemin tomurcuklarının toplandığı tarlalara, şafak vakti bir ziyaretle başladı. Vetiver & Golden Vanilla ise elle hasat edilen vanilya orkidelerini görmek için Madagaskar'daki tropikal bir geziyi içeriyordu. Cologne Intense sizi farklı zamanlara ve mekanlara taşıyacak güce sahiptir.

Tıpkı diğer kokularımızda olduğu gibi, Cologne Intense de az sayıda içerik içerir. - örneğin Oud & Bergamot, içeriğinde 10 özellik bulundurur. Bu nedenle, kokuyu kokladığınızda, ana bileşenler her zaman parlar ve siz de bu berraklık hissini hacim olarak alırsınız. Her Cologne Intense kokusu, sizi ona çeken sıcak ve şehvetli bir boyuta sahiptir. Hipnotik ve gizemli. Nadir ve zengin anları kutlar.

İlk Cologne Intense kokusu - Oud & Bergamot – 10 yıldan biraz daha uzun bir zaman önce, Orta Doğu'dan ilham alarak yaratıldı. Udun asil ve sarmalayıcı kokusunu, bergamotun parlaklığıyla birleştirerek en sevilen kokularımızdan biri haline geldi. O zamandan beri dünyanın her yerinde ilham verici gelenekler ve içerikler arayışındayız, zengin ve duyusal kokulardan oluşan geniş bir yelpaze yaratıyoruz

Cologne Intense kokularının yaratımı farklı olduğu gibi paketlemeleri ve hikayeleri de farklıdır. “Kokuları oluşturan içerikler genellikle zengin ve nadirdir, dolayısıyla bu özellikler değerli taşları ve mücevherleri çağrıştıran, derin ve sıcak renklerin kullanıldığı yeni şişe tasarımına yansır. Kokular çok duyusal ve yoğun olduğu, uzak diyarlara seyahat etme ve ender hazineleri ortaya çıkarma fikrine hitap eden, gizem ve keşif duygusunu kutladıkları için oluşturmaya çalıştığımız görseller de bu şekilde ortaya çıktı.” diye açıklıyor Uluslararası Kreatif Direktörü Wandjina. “Yenilenen görsellerle, görenleri daha yakına gelmeye ve Cologne Intense'in temsil ettiği egzotik, gizemli ve lüks dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz. Her şeyden önce, görseller duyusaldırçünkü Cologne Intense'in konusu budur. Kokuların kendi koku profillerinde olduğu kadar görünümleri ve hisleri de derin cazibe ve yoğunluk duygularını içerir.
Siz hangi değerli Cologne Intense kokusunu seçeceksiniz?

Hikayeyi Satın Alın