El Yapımı Bir Yaklaşım

Her Ev Bir Hikaye Anlatır

Daha Fazlasını Keşfedin
El Yapımı Bir Yaklaşım

Her evin anlatacak bir hikayesi vardır. Haydi gelin. Ayaklarınızı uzatın ve yeni Townhouse Koleksiyonu ile bizimle keşfedin: özellikle ev için yaratılmış kokulardan oluşan koleksiyon. Bir Londra konağındaki kokulu sahnelerden ve kutlanan anlardan ilham alarak; misafir odasındaki taze pişmiş cezbedici yemeklerden, bahçedeki sarmaşıklar arasındaki rengarenk hikayelere kadar... Hayal eden herkesin yuvasına dönüşen bir ev.

Altı kokudan oluşur ve her biri evdeki belirli bir odanın veya ortamın benzersiz havasını yakalar. Davetkar Wild Berry & Bramble'dan, rahat bir gece için mükemmel bir atmosfer yaratan Glowing Embers kokusuna ve yatak odasına rahatlık ve yumuşaklık veren Lilac Lavender & Lovage'a kadar. Her mum büyük bir özen ve dikkatle seçilmiştir. Koku geliştirmedeki titiz bilimden, zarif seramik kabın yaratılmasına kadar… Her yeni kokunun odaya dağılması ve atmosferini doldurması için balmumu ve kokuyu dengelerken özel bir formül geliştirildi. Her bir kabın elle dökülmesi, %100 pamuklu fitilin dikkatli seçimi ve mum yapımındaki her unsur, Townhouse Koleksiyonun herhangi bir sehpa rafının yıldızı olmasını sağlamak için geçerli bir sebeptir. Koleksiyonu yaratan Jo Malone London olduğundan, her mumun aynı olmasını sağlamak için el yapımı bir yaklaşım kullanarak modern teknolojinin önüne geçmesi şaşırtıcı değildir.

Korniş ve sütunlardan,manto ve şöminelere kadar seramikle ve özenle hazırlanan tasarımlar, Gürcü mimarisinin ince detaylarına atıfta bulunuyor.

Her mum, 1700'lerde Britanya'nın en lüks evlerinde görülen ve çökmekte olan dokulara atıfta bulunan seramikle kaplanmıştır. Karmaşık tasarımlar, her bir mum kabı,el yapımı üretimin sekiz aşamasından geçtiğinden ve tamamlanması yaklaşık 10 gün sürdüğünden, en nazik dokunuşları gerektirir.

Mum kabı, katı kilin içinde şekillendirilmesi için özel bir kalıp tasarlanarak oluşmuştur. Çıkarılmadan önce kilin büzülmesine izin verilir. Süngerleme işlemi (nemli bir süngerin doku oluşturmak ve seramik yüzeyleri temizlemek için kullanılır), kabın ilk pişirme için fırına girmeden önce pürüzsüz ve desen açısından tek tip olmasını sağlamak için yapılır. Fırından çıktıktan sonra kabın içi sırlanır ve kilin saf renginin en iyi hali için hafifçe zımparalanır. Daha sonra, dokulu porselen kaplama ile bir saniyelik ateşleme gerçekleşir. İngiltere'de sevgiyle ve elle dökülmeye hazır.

Hassas seramik kabınızı işaretlememek için mumunuzu tutarken biraz daha dikkatli olmanız gerekir. Dekoratif kapağı bir kesici olarak kullanın ve is izlerini en aza indirmek için fitili 6 mm'ye kadar kesin. Süreç bu kadar zorlu ve karmaşık olduğunda; en iyi mumunuzu , her zaman öne çıkarmak isteyeceksiniz.

Hikayeyi Keşfedin