Kokular ve Sürdürülebilirlik

Ambalaja yeni bir yaşam süresi nasıl verilir?

Daha Fazlasını Keşfedin

Kokular ve Sürdürülebilirlik

Ürünlerimizin işçiliği, orijinal amaçlarının ötesinde yeni bir yaşamları olabileceği anlamına geliyor. Gerçekten de, daha sürdürülebilir olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz ve mumlarımızdan kaplarımıza kadar her şeyin yeniden kullanımını teşvik ediyoruz, çünkü boşları çöp kutusuyla ilişkilendirmeye gelince, farklı bir bakış açısına sahibiz.

Kutularımız, banyonuzda makyaj fırçaları, rimel ve ince göz kalemleri ile pamuklu pedler ve pamuklar  (lütfen bambu olsun) tutmak için kullanılabilirler. Ve kapağı atmadan önce, komodininiz için bir biblo tabağı olarak yeniden kullanmayı düşünün. Çalışma odanızda, tükenmez kalemler, kurşun kalemler, ataşlar için harikalar ve ön kapının yanında bir bardak, anahtarlarınızın nerede olduğunu her zaman bilmenizi sağlamak için de kulanabileceğiniz bir aksesuar.. Ancak, Londra'nın favorilerinden biri olan Jo Malone, mum bardaklarını vazo olarak kullanıyor ve Baharı kutlamak için onları çiğdemler, nergisler veya çanlarla dolduruyor.

Eğlenceden bahsetmişken, Glass Bath Yağı şişelerimiz, uzun çiçekler için büyüleyici olabilirler. Onları su ve tek bir çiçekle de doldurabilirsiniz. Kırmızı Güller için Red Rose, şakayık için Peony&Blush Suede kullanabilirsiniz. Resmi anladınız.

Seyahat ederken mücevher ve aksesuarları saklamak için temiz bir Body Creme kabı kullanın. Son olarak, o çekmeceleri yeniden düzenlemeyi önerebilir miyiz?

Hikayeyi Keşfedin