Alanınızı dönüştürün

Koku sanatı size yol göstersin

Daha Fazlasını Keşfedin

Alanınızı dönüştürün

Evden çalışmanın en zor kısımlarından biri, ister özel bir oda, ister bir mutfak masasının sonu veya merdiven altı bir yer olsun, dükkân kurmak için iyi bir yer bulmaktır. Evinizde çalışma ve oyun alanlarını nasıl olursa olsun ayırt etmek Eviniz kişisel bir sığınak ve akşamları rahatlayabileceğiniz ve gevşeyebileceğiniz bir alan olarak kaldığından, küçük olması zorunludur.

Yeni rahatlama ve motivasyon alanlarını ayırt etmek için mükemmel kokuları uyarlayarak alanınızı nasıl dönüştüreceğinize dair ipuçlarımızı bir araya getirdik.

Özel bir çalışma alanı bularak başlayın. İdeal olarak, doğal ışık alanı ve yayılmak için yeterince büyük bir yüzey alanı olan bir yer. Dağınıklıkla doldurmaktan veya çalışma alanınızda HER ŞEYİ yapmaya çalışmaktan kaçının. Kaçınılmaz dizüstü bilgisayara dökülmesini önlemek için yemekler başka bir yere götürülmelidir.

Sizi motive etmeye yardımcı olmak için yeni ofis konumunuzun yakınına canlandırıcı bir difüzör yerleştirin. Canlandırıcı bir narenciye dokunuşu için Lime Basil & Mandarin Difüzör önerebilir miyiz?

Etrafınıza biraz yeşillik yerleştirmeye çalışın. Bir demet taze nergis ya da bir biberiye bitkisi olsun, dışarıyı içeri getirmekten memnun kalacaksınız.

Günlük işiniz bittiğinde, dizüstü bilgisayarınızı ve işle ilgili tüm öğeleri kaldırmaya çalışın. Dedikleri gibi, gözden uzak akıldan da uzak olur. Ofiste bir günün sonunu işaretlemek için anında bir koku patlaması için Oda Spreyi'ne uzanın.

İşe gidiş gelişinizi dans zamanı ile değiştirin. En sevdiğiniz şarkıyı açın ve kendinizi bırakın. Yaşadığınız şeyleri unutun ve bize güvenin. Endorfinler akacak ve akşam ritüelinize bir gülümsemeyle başlayabileceksiniz. Şu anda hepimizin daha fazla gülümsemeye ihtiyacı var.

Dinlendirici bir akşamın havasını ayarlamak için alacakaranlık çökerken,Blackberry & Bay gibi rahatlatıcı bir kokuyla mum yakın. Mum ışığına geçiş, sakin ve memnun hissetmenize yardımcı olmak için rahat bir ortam aydınlatması ekler.

Kendinize uygun bir akşam yemeği hazırlayın, bu sadece dört gözle bekleyeceğiniz bir şey değil, aynı zamanda günü geride bırakmanın harika bir yolu olacaktır.
Kendinize karşı nazik olmayı ve biraz zaman ayırmayı unutmayın. Bir banyo ve iyi bir kitapla gençleşin. Yumuşak English Pear & Freesia Banyo Yağı, yatmadan önce sizi sakin bir ruh haline sokmaya yardımcı olmak için iyi bir ortak olur.

Hikayeyi Keşfedin